- Reklam -

- Reklam -

Vatanını Sevenler Federasyonundan “Minik Kalpler Üşümesin” projesi

68

Vatanını Sevenler Federasyonu Gaziantep İl Başkanlığının başlattığı proje ile kış aylarında ihtiyacı olan çocuklara, hayırseverlerin bağışladığı giysi, ayakkabılar ulaştırılıyor.

İl Başkanı Feti Aslan önderliğinde başlayan projede sosyal medyada başlatılan kampanya ile hayırseverlerin ihtiyaç sahipleri ile buluşturulması amaçlanarak her geçen gün daha çok çocuğa ulaşılıyor.

İl başkanlığından yapılan açıklamada şunlara yer verildi:

“Minik Kalpler Üşümesin adında başlatmış olduğumuz bu projede hedefimiz o minicik kalplerin bu soğuk kış günlerinde üşümesini engellemek. Çıkmış olduğumuz bu yolda evde fazla kıyafet ve ayakkabı bulunan hayırseverlerimiz, bunları bizlere ulaştırıyor; bizlerde üzerinde montu, kazağı olmayıp, ayağına giyecek bir ayakkabısı bulunmayan öksüz, yetim, ihtiyaç sahibi herkese bunları ulaştırarak onların yüzündeki o gülümsemeye sebep olmak istiyoruz. Biz çevremizdeki hayırseverlere facebook, instagram adreslerimizden ulaşarak sesimizi duyurduk; onlarda bizlere geri dönüşler yaparak bu güzel projeye dahil oldular. Üşüyen çocuk kalmasın diyerek çıktığımız bu yolda hiçbir çocuk kalmayana dek projemize devam edeceğiz. Rabbim rast getirsin diyoruz.”

Vatanını Sevenler Federasyonundan "Minik Kalpler Üşümesin" projesi Vatanını Sevenler Federasyonundan "Minik Kalpler Üşümesin" projesi Vatanını Sevenler Federasyonundan "Minik Kalpler Üşümesin" projesi

İnternet sitemiz size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanmaktadır. Daha fazla bilgi için Kabul Et Devamı