- Reklam -

- Reklam -

VATANINI SEVENLER FEDERASYONU 1.YILINI GERİDE BIRAKTI

207

Vatanını Sevenler Federasyonu , kuruluşunun 1. yıl dönümünü Anıtkabir’de düzenlenen törenle kutladı.

Anıtkabir’de düzenlenen tören saat 13:30’da başladı.Törene Vatanını Sevenler Federasyonu yönetim kurulu, bölge başkanları, il ve ilçe başkanları katıldı.

Tören aslanlı yoldaki yürüyüşle başlayıp,mozoleye çelenk koyma, saygı duruşu ve ardından Misak-ı Milli Kulesi’ne geçilerek Genel Başkan Mehmet YILMAZ’ın Anıtkabir Özel Defterini  imzalamasıyla sona erdi.

Genel Başkan Mehmet YILMAZ, Anıtkabir Özel Defterine şunları yazdı:

Ulu Önder ATATÜRK

Emperyalist ve Kapitalistlerin ülkemiz üzerindeki emellerini gerçekleştirme planları devam etmekte ülkemizi bölmek en azından zayıf düşürmek maksadıyla halkımızı ayrıştırma planları algı operasyonlarıyla yoğunlaşarak devam etmekte.Geçmişte olduğu gibi günümüz siyasi liderlerimizin de ekseriyeti koltuk makam uğruna bilerek bilmeyerek bu plana maalesef destek olmaktadır.

Vatanını Sevenler Federasyonu olarak bizler ; Laz,Kürt,Çerkez,Makedon,Türkmen’in birlikte  TÜRK olduğu hepimizin kardeş olduğu gerçeğini halkımıza anlatmaya önce ülkemiz de 80 milyonluk Türk ailesini nihai hedef olarak 300 milyonluk Türk Birliği ailesini oluşturmak için elimizden gelen her şeyi yapmaya söz veriyoruz.

Ruhun Şad Olsun.

Vatanını Sevenler Federasyonu Adına

Genel Başkan

Mehmet YILMAZ

İnternet sitemiz size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanmaktadır. Daha fazla bilgi için Kabul Et Devamı