Umut Eker kimdir, kaç yaşında? Doya Doya Moda All Star yeni jürisi Umut Eker nereli?

Doya Doya Moda All Star’ın yeni bölüm fragmanında jüri koltuğunda oturan Ivana Sert’in yerinde Umut Eker yer aldı. 22 Mart fragmanında jüri koltuğunda Umut Eker’i görenler merakla araştırmaya başladı.  Umut Eker daha önce de çeşitli moda programlarında yer almıştı. Peki, Umut Eker ne iş yapıyor, kaç yaşında?

Yeni bölümlerde jüri koltuğuna sonradan gelen Ivana Sert programdan ayrıldı. Ekranlarında yayınlanan büyük beden moda yarışması Doya Doya Moda’nın jüri kadrosuna Umut Eker dahil oldu.

UMUT EKER KİMDİR?

Umut Eker, 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.  Açık Öğretim Fakültesinde Bankacılık ve Sigortacılık bölümünde başlamış ancak bankacı olmak istemediği için okulu da stajı da yarıda bırakmış. Eker ünlü bir firmaya girerek mağazada satış temsilcisi olmayı tercih etmiştir. Umut Eker model ve stil danışmanı olan Umut Eker daha önceden Bu Tarz Benim yarışmasında jüri üyeliği yapmıştı. Bu sırada manken Didem Soydan tarafından fark edilerek çalışma alanını değiştirmiştir. Tarkan, Emre Altuğ, Ziynet Sali gibi ünlü isimlere stil danışmanlığı yapmıştır.

Dövmeleriyle dikkatleri üzerine çeken Eker, ilk dövmesini 17 yaşında yaptırmış ve o yaştan sonra yaşadığı özel anıları vücuduna kazımış. Eker’in R harfini söyleyememesi ona ayrı bir sempatiklik katmıştır. Tarkan, Ziynet Sali, Beyazıt Öztürk, Bengü, Emre Altuğ ve Gülçin Ergül gibi ünlü isimlere stil danışmalığı yapmıştır.

Ivana Sert yarışmadan ayrıldı mı? Ivana Sert Doya Doya Moda All Star’da neden yok?Kaynak

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir