Şeyma Subaşı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’den neden ayrıldı? Dolandırıldı iddiası gerçek mi?

Şeyma Subaşı’nın sevgilisinden ayrılmasının ardından geçtiğimiz günlerde yaşanan süreç ve ortaya atılan iddialar yine magazinin gündemine oturdu. Peki, tüm bu süreçte neler yaşandı, hangi iddialar gündemde?

ŞEYMA SUBAŞI SEVGİLİSİ MOHAMMED ALSALOUSSİ NEDEN AYRILDI?

İlk dönemde Subaşı’nın sevgilisi Saloussi’nin arabalarla ilgili bir dolandırma iddiası ortaya atılmış ancak bu iddia yalanlanmıştı.

İddialara göre geçtiğimiz günlerde görkemli bir şekilde Şeyma Subaşı’na evlilik teklifi eden Alsaloussi’nin teklifte bulunduğu yüzük sahte çıktı. Bunun üzerine Subaşı’nın bebeğini kaybettiği ortaya çıkmış ve Şeyma Subaşı bebeklerinin kaybettiklerini doğrulamıştı.

İkilinin aniden evlilikten vazgeçmesi de yine iddiaları kuvvetlendirmişti. Subaşı ilk etapta bebek için düğünde acele ettiklerini söylerken, hem bebeğin hayatını kaybetmesi, hem düğünün iptal edilmesi hem de çiftin ayrılması farklı iddialara neden oldu.

Şubaşı’nın Alsaloussi’den ayrılmasında bazı yalanları tespit ettiği öne sürülürken ardından Acun Ilıcalı’yı arayarak ondan yardım istediği de iddia edildi.

Tüm yaşananlar konusunda bir süre sessiz kalmak istediğini belirten Şeyma Subaşı’nın “konuşmak istediğim zaman konuşacağım” belirtiliyor. Çiftin ayrılıklarında “dolandırıldı” iddiasının gerçek çıkıp çıkmayacağı da Şeyma Subaşı’nın açıklamaları ile netlik kazanacak.



Kaynak

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir