Hasan Cevher kimdir? Hakkari İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Cevher saldırı ile ilgili bilgiler!

Hakkari İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Cevher, bir polis memurunun silahlı saldırısı sonucu yaşamını yitirdi. Polis memuru ise gözaltına alındı. İşte konuyla ilgili detaylar..

Edinilen bilgiye göre, kentte görev yapan bir polis memuru, henüz belirlenemeyen bir nedenle İl Emniyet Müdür Yardımcısı Cevher’i silahla yaraladı. Cevher, kaldırıldığı Hakkari Devlet Hastanesi’nde yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

HASAN CEVHER KİMDİR?

Hakkari İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Cevher silahlı saldırıya uğradı ve hayatını kaybetti. Cevher’in görevi başındayken ekibinde yer alan bir polis memurunun silahlı saldırısına uğradığı öğrenildi. 2017 yılında İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden Hakkari’ye atandı. Hakkari’de Çelik Kuvvet’ten sorumlu olduğu bilgisi yer alıyor. Evli ve iki çocuk babası olan Cevher’e silahlı saldırıda bulunan polis memuru Nasuh Çulcu’nun psikolojik sorunları olduğu iddia ediliyor.

HASAN CEVHER SALDIRISI DETAYLARI

Hakkari’de Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Nasuh Çulcu, iddiaya göre kadın komiseri rahatsız etti. Yaşanan rahatsızlık sonrasında kendisi hakkında tutanak düzenleyen Emniyet Müdür yardımcısı Hasan Cevher’e yemekhanede ateş açtı. Başından ve omzundan yaralanan Cevher, hayatını kaybederken saldırgan polis memuru Nasuh Çulcu ayağından vurularak etkisiz hale getirildi.Kaynak

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir