- Reklam -

- Reklam -

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan teşekkür mesajı

75

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 23 Haziran İstanbul yenileme seçimlerinin tamamlanmasının ardından 2019 Mahalli İdareler Seçimlerine ilişkin teşekkür mesajı yayımlandı. Erdoğan mesajında, “Bugün yeni bir dönemin eşiğindeyiz. Birlikte yürünecek daha çok yolumuz, bu eşsiz vatanı ve aziz İstanbul’u taşıyacak daha çok hedefimiz var” ifadelerini kullandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tamamlanan İstanbul seçimlerinin ardından bir mesaj yayımlayarak, “AK Parti olarak bundan önce olduğu gibi önümüzdeki süreçte de demokrasiden, hukukun üstünlüğünden, ülkemizin barış, refah ve istikrarından taviz vermeden Cumhur İttifakı’nın ilkleri çerçevesinde, birlik ve beraberlik içinde 2023 hedeflerine yürüyeceğiz” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinin tamamlanmasının ardından “Aziz İstanbullular Yol ve Dava Arkadaşlarım” diye seslenerek bir mesaj yayımlayarak teşekkürlerini iletti.

Erdoğan mesajında, “Bizim AK Parti olarak temel prensibimiz, Hakk’a hizmet eder gibi hiçbir ayrım yapmadan, insanımıza hizmet etmek, gönülden gönüle köprüler kurarak gönülleri kazanmayı bilmek olmuştur. İşte bu yüzden, halkımıza hizmetle şereflendiğimiz günden bugüne asla yılmadan ve asla yorulmadan hep daha iyiye ve daha güzele ulaşmanın gayreti içinde olduk. Milletimize zulmedenlerin, onu küçük görenlerin, milli iradeyi yok sayanların karşısında dimdik durduk. Şükürler olsun ki aziz milletimiz bize olan güvenini ve takdirini hiç esirgemedi” dedi.

İnternet sitemiz size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanmaktadır. Daha fazla bilgi için Kabul Et Devamı